Udeležili smo se prevzema vozila v Polhovem Gradcu

PGD Polhov Gradec je v petek, 3. februarja, slavnostno prevzel novo gasilsko vozilo GVGP 1 (gasilsko vozilo za gozdne požare 1). Polhovgrajci so vozilo kupili od PGD Sora. Njihov poveljnik Damijan Plestenjak je v nagovoru podrobno predstavil kronološki potek od ideje do realizacije nakupa novega vozila ter nadzorno in podrobno opisal opremo, ki se nahaja v njem. Ob prevzemu vozila so našemu sosednemu društvu čestitke izrekli Franci Setnikar (župan občine Dobrova-Polhov Gradec), Franc Bradeško (predsedujoči Regiji Ljubljana 1), Marjan Peklaj (predsednik GZ Dolomiti) in Matija Golc (častni poveljnik GZ Dolomiti). Prevzema so se udeležili tudi trije člani našega društva.

Fotogalerija: 03.02.2012, prevzem vozila PGD Polhov Gradec [foto: Klemen Zibelnik]