Namesto državi, dvorskim gasilcem

V kolikor bi radi pomagali našemu društvu, lahko to storite tako, da vas to ne bo kakorkoli »udarilo po žepu«. Izpolnite Zahtevek za doniranje dela dohodnine in nam namenite del, ki drugače ostane v blagajni državnega proračunu. V skladu s 142. členom Zakona o dohodnini – ZDoh-2 (Uradni list RS, št. 9/12, 69/17, 66/19) lahko davčni zavezanec zahteva, da se do 1 % že vplačane dohodnine, odmerjene po tem zakonu od dohodkov, nameni za financiranje splošno-koristnih namenov. Če menite, da je PGD Dvor pri Polhovem Gradcu, katerega primarne naloge so pomoč in reševanje, vredno vaše pozornosti, nam pomagajte z navedeno donacijo.

S podpisom Zahteve za namenitev dela dohodnine za donacije, finančno ne izgubite ničesar, namenite nam le del, ki ga drugače dobi država. Upravičenca lahko kadarkoli zamenjate. Podpre nas lahko vsak davčni zavezanec, ki želi na tak način pomagati PGD Dvor pri Polhovem Gradcu, zato vas prosimo, da o tej možnosti donacije seznanite tudi vaše sorodnike in prijatelje, ki bi bili pripravljeni nameniti našemu društvu ta del dohodnine.

1% dohodnine nam lahko donirate na 3 načine:

• Preko mobilne aplikacije e-davki (Android | Apple), kjer izberete PGD Dvor pri Polhovem Gradcu ali vpišite našo davčno številko: 43359990
• Preko spletnega sistema e-davki (http://edavki.durs.si), kjer izberete PGD Dvor pri Polhovem Gradcu ali vpišite našo davčno številko: 43359990
• S priloženo pisno vlogo, ki jo naslovite na Finančni urad Ljubljana, Davčna ulica 1, 1001 Ljubljana ali pa nam jo vrnite nazaj (poštni nabiralnik pri dvorani gasilskega doma) in bomo za pošiljanje poskrbeli mi

Hvala iz srca.