Pionirji zlati, pionirke srebrne, mladinci bronasti

Dolgo pričakovano tekmovanje v gasilsko-športnih disciplinah za mladino je končno prišlo na vrsto. V zgodnjih jutranjih urah smo se zbrali v Zalogu in se odpravili proti tekmovališču. Prvi so nastopili pionirji, ki so vajo z vedrovko napravi v 17,4 sekundah, na vaji razvrščanja pa niso imeli napak. V skupnem seštevku je to pomenilo prvo mesto in zlato medaljo. Za njimi so tekmovale pionirke, prvič v zgodovini društva. Vajo z vedrovko so opravile v 20,8 sekunda, na razvrščanju pa ravno tako niso prejele kazenskih točk. Če so pionirji za las osvojili zlato medaljo, so jo pionirke za las izgubile. Tako so bile druge.

Zadnji so nastopili še mladinci, ki so v zelo izenačeni konkurenci zasedli tretje mesto. Nastopili so v suhi vaji s hidrantom ter jo končali s časom 36,4 sekunde. Na vaji razvrščanja pa ravno tako kot preostali dve ekipi niso prejeli kazenskih točk.

Rezultati: Občinsko tekmovanje v gasilsko-športnih discplinah – mladina
Fotogalerija: 22.09.2012 – gasilsko-športne discipline [foto: Klemen Zibelnik, Jasna Oblak]