Na občinskem orientacijskem teku so vse ekipe prejele medalje

V soboto, 21. aprila, je v Zaklancu in Podolnici potekalo občinsko tekmovanje v orientacijskem teku za mladino. Nastopili smo s štirimi ekipami – pionirke, 2x pionirji, mladinci.

Pred štartom teka so vse ekipa opravile vajo z vedrovko ter se nato napotile proti štartu. Proga jih je vodila iz Zaklanca preko Sv. Urha v Podolnico. Naše ekipe so nastopile odlično, saj so prav vse osvojile medalje. Pionirke (Sara, Ema, Maja) in mladinci (Jan, Tilen, Rebeka) so zmagali, pionirji 2 (Jan G., Timotej, Miha) so bili drugi, pionirji 1 (Jan J., Jure, Rok) pa tretji.

Tekmovanje je bilo organizirano za tri gasilske zveze – Dolomiti, Horjul, Brezovica. Kot je že običaj, so najboljše tri ekipe v posamezni kategoriji v seštevku vseh treh zvez prejeli še pokal. Mladinci so v tem seštevku zasedli tretje mesto, ostale ekipe pa so bile tik za najboljšimi.

Mladinci, pionirke in pionirji 2 so se uvrstili na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo 26. maja v Karlovici pri Velikih Laščah.

Rezultati: Občinsko tekmovanje v orientaciji
Fotogalerija: 21.04.2012, občinsko tekmovanje v orientacijskem teku [foto: Primož Zibelnik]