Mesečna vaja – december 2015 – kviz članov

Sedaj že tradicionalno decembrsko redno mesečno vajo, ki je potekala v nedeljo, 13. decembra, smo pripravili v obliki kviza za člane. Tokrat je potekal že osmo leto zapored. Plan vaje je bil preveriti teoretično znanje gasilcev in s praktičnimi vajami preveriti osnovne veščine gasilcev. Teoretični del je vseboval 20 vprašanj iz področja “drži – ne drži”, 15 vprašanj izbirnega tipa “požarne preventive”, 9 vprašanj z dopolnjevanjem besed oz. besednih zvez ter 6 vprašanj iz gasilskih znanj (5-0, princip Malih sivih celic). Praktični del pa je vključeval dve nalogi – čim natančnejšo oceno dolžine cevi ter izdelava zanimivega napada.

Zmago je tokrat slavil Damjan Marolt, drugo mesto je zasedel Primož Zibelnik, tretji pa je bil Gregor Peklaj.

Rezultati: Kviz članov