Mesečna vaja – december 2013 – kviz članov

Sedaj že tradicionalno decembrsko redno mesečno vajo, ki je potekala v nedeljo, 8. decembra, smo pripravili v obliki kviza za člane. Tokrat je potekal že šesto leto zapored. Plan vaje je bil preveriti teoretično znanje gasilcev in s praktičnimi vajami preveriti osnovne veščine gasilcev Teoretični del je vseboval 20 vprašanj iz področja “drži – ne drži”, 15 vprašanj izbirnega tipa “požarne preventive” ter 6 vprašanj iz gasilskih znanj (5-0, princip Malih sivih celic). Praktični del pa je vključeval dve nalogi. V prvi vaji je bilo potrebno v vozilu GVC 16/25 najti z žrebom določene tri kose opreme, v drugi pa čim hitreje obleči potrebno opremo, ki se jo uporablja ob morebitnih poplavah.

Zmago je tokrat slavil Damjan Marolt, drugo mesto je zasedel Primož Zibelnik, tretji pa je bil Marko Zibelnik.

Rezultati: Kviz članov
Fotogalerija: 08.12.2013 – mesečna vaja [foto: Klemen Zibelnik, Primož Zibelnik]