Vnovičen zgodovinski uspeh na občinskem kvizu

Skupinska slika vseh tekmovalcev [foto: Primož Zibelnik]

Ne zgodi se velikokrat, da bi na občinskem tekmovanju vse ekipe našega društva osvojile medalje. Trdo delo v preteklih letih in zavzetost mladih gasilcev v pripravah je tako obrodila sadove na občinskem kvizu, ki je potekal v soboto, 15. junija, v OŠ Polhov Gradec. Jubilejnega 10. občinskega kviza smo se udeležili s petimi ekipami in prav vse so prejele medalje. Zlato medaljo so osvojili prva ekipa pionirjev (Rok, Jan G., Žiga), druga ekipa mladincev (Rebeka, Jan J., Tilen) in pripravniki (Jernej, David, Blaž).

Na drugo mesto se je uvrstila prva ekipa mladincev (Kristina, Tina, Maša), druga ekipa pionirjev (Kaja, Martin, Miha) pa je bila tretja.

Pionirji 2 med izvedbo vaje [foto: Primož Zibelnik]

Trije pokali

Tekmovanje je potekalo na nivoju treh gasilskih zvez (GZ Brezovica, GZ Horjul, GZ Dolomiti). V seštevku vseh treh gasilskih zvez pa se v posamezni kategoriji najboljšim trem ekipa podeljujejo pokali. V tej razvrstitvi so slavili pripravniki in mladinci 2, pionirji 1 pa so bili tretji.

Fotogalerija: 15.06.2013 – občinsko tekmovanje v kvizu [foto: Primož Zibelnik]
Rezultati: Občinski kviz mladine