Občinsko tekmovanje v GŠTD

V Horjulu se je odvijalo občinsko tekmovanje v gasilsko-športnih disciplinah. V soboto, 21. septembra, so se med seboj pomerile mladinske ekipe gasilskih zvez Dolomiti, Horjul in Brezovica. Na tekmovanje smo se odpravili z ekipo pionirjev in mladincev.

Tako v ekipi pionirjev kot med mladinci so bili v ekipi trije fantje in šest dekleta, a so kljub temu več kot odlično nastopili. Obe ekipi sta se uvrstili na drugo mesto ter si tako priborili nastop na regijskem tekmovanju, ki bo v naši organizaciji potekalo v soboto, 12. oktobra, na atletskem poligonu policijske akademije v Tacnu.

Dan zatem, v nedeljo, 22. septembra, pa so se med seboj pomerili še člani in starejši gasilci. Tokrat sta naše društvo zastopali ekipi članov A in članov B. Nekaj boljši so bili člani B, ki so zasedli tretje mesto, nehvaležno četrto mesto pa je pripadlo članom A.

Rezultati: Občinsko tekmovanje v GŠTD – mladina
Rezultati: Občinsko tekmovanje v GŠTD – člani