Župan gostil predstavnike gasilskih društev

Srečanje pri županu [foto: Mojca Sečnik / Občina Dobrova – Polhov Gradec]

Župan občine Dobrova – Polhov Gradec Franci Setnikar je v četrtek, 11. decembra, v prostorih občine gostil predstavnike vseh desetih gasilskih društev ter Gasilske zveze Dolomiti. Na srečanju smo bili prisotni tudi člani našega društva. Župan se je še enkrat zahvalil vsem gasilcem, ki so v letošnjem letu nesebično pomagali ob številnih naravnih nesrečah. Na začetku leta je občino prizadel žled, ki je življenje praktično povsem ohromil. Gasilci so v tistem času z velikim naporom stanje v občini znova povrnili v vsaj dokaj normalne razmere. Aktivno leto pa se je nadaljevalo tudi konec poletja in v jeseni, ko so naše kraje večkrat prizadele obsežne poplave, ki so naredile ogromno škode na cestni infrastrukturi ter na objektih. Gasilci pa so posredovali tudi na številnih drugih intervencijah.