Prišli, videli, zmagali

Ekipa mladincev se je odzvala na vabilo PGD Notranje Gorice – Plešivica in se v soboto, 17. junija, udeležila njihovega tekmovanja, ki so ga poimenovali tekmovanje Bobra Martina. Vsaka ekipa je opravila sedem nalog. Najprej je trojka z zvezanimi nogami v slalomu prenesla čim več vode v posodo, nato je sledilo pobiranje cevnih nosilcev, pri čemer pa je bilo potrebno premagovanje razdalje s podstavki. Tretja igra je bila slepo zbiranje vode, kjer je imel en član ekipe zavezane oči, drugi pa ga je pri ciljanju tarče usmerjal, nato je prišla naslednja naloga – nogomet z brisačami. Sledili sta še dve mokri igri in sicer podajanju vode preko glave ter vodni zid.

Seštevek točk je tako prinesel prvo mesto naši ekipi mladicev in prehodni pokal Bobra Martina, ki ga bomo naslednje leto poskusili ubraniti in v naše društvo prinesti v trajno last.

Rezultati: Bober Martin