Pet medalj na občinskem kvizu

Na Osnovni šoli Horjul je v soboto, 18. januarja, potekalo občinsko tekmovanje v kvizu za gasilsko mladino. Naše društvo so zastopale dve ekipi pionirjev, tri ekipe mladincev in ekipa pripravnikov. Znova se iz tekmovanja vračamo z odličnimi rezultati. Osvojili smo pet medalj in tri pokale.

Med pionirji so Tomaž, Tilen in Alja zasedli prvo mesto, tik za njimi pa so bili Jakob, Tina in Oskar. V kategoriji mladincev smo tretje leto zapored slavili dvojno zmago, in sicer so bile najboljše Nika, Maja, Ema, za njimi pa so se na drugo mesto uvrstili Nina, Katja, Lucija. Tretja ekipa v sestavi Peter, Nik in Žan so zasedli deveto mesto. Do zmage so prišli tudi pripravniki Miha, Sara in Jan.

V skupni razvrstitvi vseh treh gasilskih zvez (GZ Dolomiti, GZ Horjul, GZ Brezovica) so pokal za prvo mesto osvojile mladinke Nika, Maja in Ema, med tem ko so bili pripravniki Sara, Miha in Jan in mladinke Nina, Katja, Lucija druge.

Vsi prejemniki medalj so se uvrstili na regijsko tekmovanje v kvizu, ki bo potekalo v soboto, 14. marca, na OŠ Polhov Gradec. Organizacija tega tekmovanja bo potekala v izvedbi našega društva.

Rezultati: Občinski kviz