Na Spojki posebna nagrada za naše mladince

S tremi tričlanskimi ekipami smo se v petek, 16. februarja, udeležili kviza Spojka, ki je potekal v prostorih PGD Bevke. Tekmovanje je bilo sestavljeno iz vrsta vprašanj, ki so bile enim bolj, drugim manj poznana. Ste vedeli, da lahko na številko 112, ko potrebujete pomoč pošljete tudi SMS? To je v Sloveniji mogoče že od leta 2012, namenjen je predvsem gluhim in naglušnim ljudem. To je bilo le eno izmed mnogih vprašanj.

In kakšni so bili rezultati naših ekip. Osvojili smo 25., 27. in 30. mesto. Ker pa so bili v naših ekipah najmlajši člani na tekmovanju, še mladinci/mladinke, so za nagrado dobili malico v ljubljanski gostilni Druga violina. Na poti domov so že kovali načrte, kdaj bodo izkoristili nagrado.

Rezultati: Kviz spojka 2018