Mladinke tik za najboljšimi na regijskem kvizu

Na OŠ Polhov Gradec je v soboto, 19. marca, potekal regijski kviz, ki se ga je udeležilo 44 ekip pionirjev, mladincev in pripravnikov. Organizacijo je prevzelo naše društvo, za nemoten potek tekmovanja je skrbelo 19 naših članic in članov. Glede na odzive zbranih smo opravili zelo dobro delo.

Na tekmovanje smo se preko občinskega nivoja uvrstili z dvema pionirskima in eno mladinsko ekipo. Slednja je tudi zabeležila najboljšo uvrstitev, saj so bile Ema, Nina in Lucija četrte. Pionirji Tilen, David in Jakob so tekmovanje končali na 12. mestu, Ela O., Ela Š. in Klara pa so bile mesto slabše.

Najboljši dve ekipi iz vsake kategorije sta se uvrstili na državno tekmovanje, ki bo predvidoma, 26. novembra, v dolenjski regiji.

Rezultati: Regijski kviz