Mladinke na trening tekmi v Lazah

V soboto, 12. maja, sta se dve ekipi mladink udeležili tekmovanja v orientacijskem teku, ki je potekalo v Lazah (GZ Logatec). Tamkajšnji gasilci so obe ekipi prijazno sprejeli in jima omogočili nastop na njihovem občinskem tekmovanju. Ker naše društvo ne spada v to gasilsko zvezo, smo nastopili izven konkurence. Tako, kot je običajno pri nas, so tudi v Lazah pripravili tekmovanje za dve gasilski zvezi, poleg domače Logaške, še za gasilsko zvezo Vrhnika.

Obe naši ekipi sta na progi nastopili dobro, pri čemer je prva ekipe nekoliko dlje iskala prvo kontrolno točko. Vse točke so opravile brez napak, le pri zvijanju cevi sta bili obe ekipi nekoliko premalo natančni.

Izmed naših dveh ekip je bila boljša prva ekipa (Sara, Nika, Ema), nekaj slabše so bile članice druge ekipe (Maja Ku., Maja Kap., Ida). Če bi primerjali rezultate vseh 11 ekip mladink, ki so tekmovale, bi bile naša prva ekipa mladink tretje, druga ekipa pa šesta.

Rezultati: Orientacija v Lazah