Člani spisali zgodovinske uvrstitve

Horjul je v nedeljo, 22. septembra, gostil še člansko občinsko tekmovanje v gasilsko-športnih disciplinah. Po odličnih sobotnih uspehih mladine (3x drugo mesto) so z uspehi nadaljevali tudi člani. Tako člani A kot člani B so mokro taktično vajo, vajo razvrščanja in teoretični preizkus uspešno opravili in se uvrstili na drugo mesto. S tem sta se obe ekipi uvrstili na regijsko tekmovanje in spisali zgodovino našega društva, saj se do sedaj še ni zgodilo, da bi se na to tekmovanje istočasno uvrstili kar dve članski ekipi. Presegli smo še en mejnik, saj se do sedaj še nikoli ni na regijsko tekmovanje uvrstilo kar pet ekip. Sicer je na tekmovanje člane A pripravljal Gregor Zibelnik, člane B pa Damjan Marolt.

Nastopili so tudi starejši gasilci, ki so se pripravljali pod vodstvom Matije Golca in Roka Setnikarja. Žal so ostali brez pokala na četrtem mestu.

Rezultati: Člansko tekmovanje v gasilsko-športnih disciplinah
Fotogalerija: 22.09.2013, občinsko tekmovanje [foto: Klemen Zibelnik/PGD Dvor]