Štiri medalje na občinskem orientacijskem teku

Na Brezovici je v soboto, 20. aprila, potekalo občinsko tekmovanje v gasilski orientaciji. Zelo uspešno so nastopile pionirke 1 (Sara, Nika, Maja), ki so bile najhitrejše, drugo mesto je med pionirji osvojila druga ekipa (Jan G., Miha, Rok), prav tako so bili drugi mladinci (Rebeka, Tilen, Jan Ja.), tretji so bili člani prve pionirske ekipe (Jan Je., Jure, Timotej), nesrečno četrto mesto pa je pripadlo drugi ekipi pionirk (Kaja, Teja, Ema).

V gasilski dom smo prinesli tudi dva pokala, ki jih prejmejo ekipe, ki so v razvrstitvi vseh treh gasilskih zvez (GZ Dolomiti, GZ Horjul, GZ Brezovica) v posamezni kategoriji zasedla prva tri mesta. Pionirke 1 so bile tudi v tej razvrstitvi najboljše, pionirji 2 pa so zasedli drugo mesto.

Najboljši dve ekipi v vsaki kategoriji sta se uvrstili na regijsko tekmovanje, ki bo v soboto, 18. maja, na območju PGD Senožeti (GZ Dol-Dolsko). Iz našega društva so nanj uvrstili pionirji, pionirke in mladinci.

Rezultati: Občinsko tekmovanje v orientaciji
Fotogalerija: 20.04.2013 – občinsko tekmovanje v orientaciji [foto: Klemen Zibelnik, Primož Zibelnik]