Razstava Lego kock množično obiskana

Že nekaj časa je bilo po raznih kotičkih slišati govorice o Lego razstavi v gasilskem domu v Dvoru. Kaj je to, so se vsi spraševali? Idejni vodja razstave je bil naš član Primož Zibelnik, ki je velik ljubitelj Lego kock. Tako je padla odločitev, da se pripravi Lego razstava, ki je bila za vse odprta v petek, 27. februarja, in nedeljo, 1. marca. Svoje izdelke so tako poleg Primoža razstavili še štirje člani društva – Marko Zibelnik, Jernej Zibelnik, Miha Kuclar in Jon Brce. Skupno je bilo tako na ogled preko 80 kreacij, od dupla preko citya do technica.

Lepo število ljudi si je razstavo ogledalo že v petek, v nedeljo pa je bilo obiskovalcev resnično veliko, saj je bila na trenutke dvorana gasilskega doma povsem polna.