Požar avtomobila na Logu

V sredo, 29. marca, smo bili ob 14.57 aktivirani na požar vozila na regionalni cesti Polhov Gradec – Dobrova. Na obvestilu o intervenciji je bilo sporočeno, da je kombinirano vozilo zagorelo ob prometni tabli Dvor pri Polhovem Gradcu. Na požar smo izvozili z GVC 16/25 in 6 gasilci, trije člani pa so bili v pripravljenosti v gasilskem domu. Ob vožnji na sporočeni lokaciji gorečega vozila ni bilo, še dobro da je bila z nami gasilka, ki je imela informacije o točnejši lokaciji. Kombinirano vozilo je zagorelo pri prometni tabli Log pri Polhovem Gradcu.

Ogenj v motornem delu vozila je z gasilnim aparatom pričel gasiti že voznik, na pomoč mu je priskočil tudi voznik avtobusa, za dokončno pogasitev pa smo poskrbeli gasilci. Aktivirani so bili tudi člani PGD Polhov Gradec, ki so ravno tako prišli na kraj intervencije, a so nato hitro odšli, saj njihovo posredovanje ni bilo potrebno.