Parada ob 90 letnici PGD Jezero

V soboto, 15. junija, so se trije člani društva udeležili parade ob 90 letnici ustanovitve PGD Jezero. Na Jezeru je bilo tako v vročem in sončnem sobotnem popoldnevu res svečano, saj so se na prireditvenem prostoru zbrali gasilci iz domačega in sosednjih društev, pa tudi predstavniki drugih gasilskih zvez. V paradi so poleg uniformiranih gasilec, sodelovali tudi godba na pihala, narodne noše, člani lovskega društva in gasilski vozni park, v katerem so izstopale stare avtocisterne.

Gasilce so s svojo prisotnostjo počastil predsednik Državnega sveta RS, Mitja Bervar, predstavnik Gasilske zveze Slovenije in predsednik Regije Ljubljana I Franc Bradeško, predsednik Gasilske zveze Brezovica Marko Susman in župan občine Brezovica Metod Ropret.