Občinsko mladinsko tekmovanje 2006: pionirji zlato, mladinci srebro

Prvi dan občinskega tekmovanja (sobota, 23. septembra), ki ga je tokrat gostila naša gasilska zveza, Gasilska zveza Dolomiti, in je potekalo na nogometnem igrišču v Gabrjah, je potekalo v lepem sončnem vremenu, tako da so imele vse ekipe enakovredne pogoje. Tekmovanja sta se udeležili tudi dve ekipi našega društva. Pionirji so osvojili prvo mesto, mladinci pa so bili drugi. Tako je naša mladina spodbudila člane A in B, da na nedeljskem članskem tekmovanju ponovijo njihove uspehe. Podrobne rezultate dobite, če kliknete na “celotna novico”.

Fotogalerija: 23.09.2006 – Občinsko mladinsko tekmovanje

Z zastavljenima nalogama so se odlično spoprijeli pionirji, ki so v konkurenci sedmih ekip zasedli prvo mesto. Vajo z vedrovko so opravili v izjemnem času 14,2 s (drugi najboljši čas), na štafeti s prenosom vode pa so bili najboljši, saj so osvojili dodatnih 117 točk. Mladinci, ki so nastopili v mešani postavi, pet mladink in štirje mladinci, so se prav tako povzpeli na zmagovalni oder. Vajo z ovirami za mladince so opravili v času 70,9 s, kar je bil drugi najboljši čas, na vaji razvrščanja pa niso prejeli negativni točk, kar je na koncu zadostovalo za odlično drugo mesto – nastopilo je šest ekip.

Pionirji so bili za najboljši končni seštevek točk vseh treh zvez (Dolomiti, Horjul, Brezovica) nagrajeni s spustom tekmovalne zastave. Častno nalogo so opravili vestno.

Pionirji GZ Dolomiti (.pdf)
Pionirke GZ Dolomiti (.pdf)
Mladinci GZ Dolomiti (.pdf)
Mladinke GZ Dolomiti (.pdf)