Na občnem zboru izvoljena nov predsednik in poveljnik

Zadnjo soboto v februarja smo se srečali na občnem zboru. Poleg članov društva so se nam pridružili gostje, to so predstavniki društev s katerimi sodelujemo. Predsednik Franci Setnikar, poveljnik Marko Zibelnik, blagajnik Franci Zibelnik ml. in predsednik nadzornega odbora Jure Škof so predstavili delovanje društva v preteklem letu. Društvo je v letu 2012 delalo dobro na vseh področjih, kar so v svojih govorih poudarili tudi gostje.

V letošnjem letu je vsem dosedanjim organom potekel mandat, zato so bile izvedene volitve. Novi predsednik je postal Rok Setnikar, v naslednjem pet letnem mandatu pa bo poveljnik Gregor Peklaj. Nekaj sprememb je tudi v sestavi upravnega odbora, nadzornega odbora in disciplinske komisije.

Fotogalerija: 23.02.2013 – občni zbor [foto: Klemen Zibelnik]