Na občinskem kvizu vse ekipe z medaljami

Letošnji cikel tekmovanj v kvizu za gasilsko mladino poteka v zimskih mesecih. Tako je bilo v soboto, 21. februarja, izpeljano občinsko tekmovanje na OŠ Brezovica, kjer smo nastopili s tremi ekipami. Glede na pretekla leta so bile ekipe v večini spremenjene, saj je kar nekaj tekmovalcev prestopilo v starejšo kategorijo, pri pionirjih pa so nastopili novi člani, ki se s kvizom še niso srečali. Kljub temu jih je mentor Klemen Zibelnik na tekmovanje dobrih pripravil, saj so prav vse ekipe osvojile medalje.

Zmago je slavila prva ekipa mladincev (Kristina, Rebeka, Rok), drugo mesto so osvojili pionirji (Nik, Taja, Kaja), tretji pa so bili člani druge mladinske ekipe (Jan Jes., Miha, Jan G.). Tako so se na regijsko tekmovanje, ki bo 7. marca potekalo v Vodicah, uvrstili prva mladinska ekipa ter pionirji.

V skupnem seštevku vseh treh gasilskih zvez (Dolomiti, Horjul, Brezovica) pa je prva ekipa mladincev osvojila pokal za drugo mesto.

Rezultati: Občinski kviz