Mesečna vaja – december 2014 – kviz članov

Sedaj že tradicionalno decembrsko redno mesečno vajo, ki je potekala v nedeljo, 14. decembra, smo pripravili v obliki kviza za člane. Tokrat je potekal že sedmo leto zapored. Plan vaje je bil preveriti teoretično znanje gasilcev in s praktičnimi vajami preveriti osnovne veščine gasilcev Teoretični del je vseboval 20 vprašanj iz področja “drži – ne drži”, 15 vprašanj izbirnega tipa “požarne preventive”, 12 vprašanj z dopolnjevanjem besed oz. besednih zvez ter 6 vprašanj iz gasilskih znanj (5-0, princip Malih sivih celic). Praktični del pa je vključeval dve nalogi – čim hitreje in čim bolj natančno zvijanje cevi ter zapenjanje cevi na trojak, pri čemer je imel tekmovalec zavezane oči.

Zmago je tokrat slavil Marko Zibelnik, drugo mesto je zasedel Damjan Marolt, tretji pa je bil Primož Zibelnik.

Rezultati: Kviz članov