Maja druga na vseslovenskem gasilskem smučanju

V soboto, 27. februarja, sta se dva predstavnika PGD Dvor in članica PGD Hruševo udeležila vseslovenskega gasilskega smučanja na Golteh. Na žalost vremenske razmere z oblačnostjo in meglo na čelu niso bile naklonjene idealni izvedbi smučarskega dne in tekmovanja. Približno 170 gasilcev in gasilk se je na progi pomerilo v istih starostnih kategorijah kot na gasilsko športnih tekmovanjih. Ob razglasitvi rezultatov je vse prisotne pozdravil in nagovoril tudi poveljnik GZS, Franci Petek. Ime našega društva in gasilske zveze je najbolje predstavljala Maja Zibelnik, saj se je v kategoriji članic B uvrstila na 2. mesto, Marko Zibelnik pa se je v kategoriji članov B v najštevilčnejši konkurenci uvrstil na 15. mesto. Predstavnica PGD Hruševo, Nina Košir, se je v kategoriji članic B uvrstila na 5. mesto.

Rezultati: Vseslovensko smučanje