Časovnica regijskega tekmovanja

Mladinsko regijsko tekmovanje v gasilsko-športnih disciplinah bo potekalo v soboto, 28. septembra, v Polju pri Vodicah. Nanj smo se uvrstili s tremi devet članskimi ekipami (pionirke, pionirji, mladinci). Na tekmovanje je organiziran avtobusni prevoz. Zbor bo za vse ekipe pred gasilskim domom Dvor ob 8:45. Nazaj se vrnemo ob cca. 15:30. Otroci dobijo sendvič in sok.

Pionirji, pionirke in mladinci pridete oblečeni v gasilski obleki. Spodaj imejte preko vrhnjega dela oblačila majico PGD Dvor. Seboj vzamete rezervna oblačila/obutev, da se boste lahko preoblekli/preobuli.

Člani tekmujejo v nedeljo

Na regijsko tekmovanje so se uvrstili tudi člani A in B, ki bodo tekmovali v nedeljo, 29. septembra, na parkirišču pred razstavnim salonom Gorenja na Brnčičevi v Ljubljani.

Razpis: Regijskega tekmovanja
Časovnica: Regijsko tekmovanje v gasilsko-športnih disciplinah